2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri

Uzun abiyeler her ne kadar zarif ve uzun boylu gösterseler de  her kadın tarafından tercih edilmezler. Daha da önemlisi her zaman her yere giyebileceğiniz bir tarz değildir. Bu yüzden kadınlar genellikle kısa abiyeleri tercih ederler 2015 kısa abiye elbise modelleri , hanımların tam istediği tarzlarda ve şıklıkta bomba gibi tasarımlarla karşınıza çıkıyor.

Bu sezonun en iddialı  kısa abiye elbiseleri deri veya deri detaylı elbiselerden oluşuyor. Tüm dişiliğinizi  ortaya serecek deri elbiseler muhteşem detaylarla süslenmiş . 2015 kısa abiye elbise modellerine yeni bir soluk getiren deri elbiseler herkesin dikkatini üzerine çekmenize sebep olacak.

Bir başka yeni sezon kısa abiye elbise örneği ise ön işlemelerinde paletlerle geometrik desenler oluşturulmuş tek renk kısa abiyeler. Bu modeller ışıl ışıl parlamanıza ve kendinizi muhteşem hissetmenize sebep olacak.

Tek omuz mini abiyelerin yanı sıra ful payetli mini elbiselerin göz doldurduğu 2015 kısa abiye elbise modelleri farklı stillerde beğeninize sunulmuş.

Kısa abiye modellerinde bu yılın en moda elbiselerinin arasında balın etekli abiyeler de yerini almış durumda ki bu etekler şekerliğinize şekerlik katacak ve bir o kadar da iddialı elbiseler.

Sezonun kemerli elbise modellerine 2015 kısa abiye elbise modelleri de ayak uydurmuş durumda .  Abiye elbiselerin kemer detayları sizi daha ince bir bele sahipmiş gibi göstermesinin yanı sıra şıklığınızı da tamamlayan detaylar içeriyor. Kısa abiye elbiselerin birbirinden güzel tasarımlarını ve modellerini incelemek için galerimizde sizin için hazırladığımız 2015 kısa abiye elbise modellerini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın