Selülitten kurtulma zamanı

Günümüz kadınlarının kâbusu haline gelen selülitlerinizden kurtulmanın zamanı geldi. Yediden yetmişe bütün bayanların sorunu haline gelmiş olan selülittin altında hareketsiz yaşam yatmaktadır. Ayrıca beslenmesine dikkat etmeyen, bol yağlı ve çikolatalı besinleri sıklıkla tüketen bayanlarında karşılaştığı bir sorun olarak güzellik merkezlerinde oldukça ses uyandırmaktadır. Yaz aylarında cildinizin güneşten faydalanması için deniz ve kum olmazsa olmazlarınızdan ise ve selülitlerinizden utanıyorsanız bu yaza bambaşka biri olarak girebilir, çevrenizdekileri vücudunuzdaki değişimle şaşırtabilirsiniz.

Selülitten kurtulma zamanı

Selülitlerinizden kolaylıkla kurtulacağınızı söyleyen güzellik salonlarını deneyip bir sonuç alamadıysanız ve artık selülitlerinizden bıktıysanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Selülit bir sağlık sorunudur ve şifa kaynağı bitkilerden yardım almak oldukça yerinde bir davranış olacaktır. İki çeşit selülit vardır. Bunlardan biri tıpta rastlayabileceğimiz damar yapısının bozulmasıyla toplar damatların dışarı sarkmasıdır. Güzelliğinize gölge düşüren selülit bundan farklı olarak artan yağlanmayla birlikte kendini gösterir. Selülit tedavisi, bölgesel yağ eğirtme yöntemine dayanmaktadır. Lipoliz olarak adlandırılan bölgesel zayıflama liposuction a benzer etki mekanizmasına sahiptir. Hücre yapısına etki ederek etkisini gösteren Lipoliz, hücreler arası yağ geçişini sağlayarak yağların vücudunuzdan uzaklaşmasına yardımcı olur. Kilolu insanlarda yağ hücreleri oluğundan büyüktür. Lipoliz ile yağ tanecikleri küçültülerek normal boyutlara getirilir hatta tedavinin ilerleyen aşamalarında vücudunuzda selülite neden olan yağ hücrelerinin tamamen yok olduğunu göreceksiniz.

Selülit tedavisinde kullanılan binlerce yöntem vardır. Bu yöntemlerden en iyi sonuç alınan ise Lipoliz yöntemi olmuş ve hemen hemen her kadında olumlu sonuçlar doğurmuştur. Selülitin ilerleyen evrelerinde oluşmuş portakal kabuğu görüntüsünden arınmak isteyen bayanların yardımcısı Lipoliz ile her on bayandan dokuzunda etkili sonuçlar alınmıştır. Selülit tedavisinde kullanılan Lipolizin etki mekanizması yağlar üzerindedir. Bilim adamlarınca araştırılmış olan Lipoliz tedavi yöntemi sadece selülitte değil diğer yağlanma problemlerinde de sizlerin en büyük kurtarıcısı olarak güzellik merkezlerinde yerini almıştır. Lipoliz tedavisi deri altındaki yağları eritirken aynı zamanda vücut derinizde morarmalara neden olabilir. Enjektör yardımıyla deri altına verilen enzimler, sizde kaşıntı kızarıklık gibi yan etkiler gösterebilir. Bu tedavide görülebilen oldukça normal yan etkiler arasında yer almaktadır. Dört ile sekiz seans sonra gözle görülür değişimi sadece siz değil yakın çevrenizde fark edecektir.

Kaynak: http://www.epibeauty.com/selulit-tedavisi

Bir cevap yazın