Mustela Selülit Kremi

Selülit, kadınların kurtulmak isteyip kolay şekilde kurtulamadığı bir sorundur. Kadına özgü olan selülit sorunu kalıtımsal sorunlar, kilo alımı ya da yanlış beslenmeye bağlı oluşabilmektedir. Selülit, fazla kilolu bayanlarda olduğu gibi zayıf kadınlarda da olması muhtemel bir durumdur. Yani kısacası selülit kadınların korkulu rüyalarından biridir.

Selülitin yok edilmesinde kremler en etkili yöntemlerden biridir. Mustela selülit kremi ile de düşlediğiniz vücuda rahatça sahip olmanız mümkün.

Mustela selülit kremi, içerisindeki doğal içerikli maddeler sayesinde cildin esnekliğini ve gerilmeye karşı dayanıklılığını arttırarak özellikle basen ve kalça bölgelerinde oluşan ya da yeni oluşacak olan selülit görünümünün azalmasında etkili olur.  Mustela ürünleri içerisindeki doğal bileşenler sayesinde cildin esnekliğinin geri kazanılmasında oldukça etkilidir. Mustela, vücutta hem koruyucu hem de onarıcı etkisi gösterir. Mustela selülit kremi cildin nemini arttırarak cilde yumuşak bir görünüm kazandırır ve cilt tarafından kolayca emilir. Bu özelliği sebebi ile kıyafetlerde iz ve leke oluşumuna sebep olmaz.  Mustela selülit kremi cildin  yumuşamasını ve rahatlamasını sağlar. Kremsi yapısıyla rahatlatıcı bir masaj için de idealdir. Mustela selülit kremi, sorunlu bölgelere masaj ile uygulanarak dolaşımın hızlanmasına, daha sıkı ve güzel bir görünüme sahip olmaya yardımcı olur.

http://www.dermomarket.com/Mustela-Urunleri,LA_699-2.html

Bir cevap yazın