İkinci Bahar

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank

Eşimin işi nedeniyle yakın bir zamanda çok sevdiğim İzmir’e taşınıyoruz. Senelerdir en büyük arzum İzmir’de yaşamak olduğu için orada yaşayacağımız yeni evimin dekorasyonuna da olması gerekenden biraz fazla özen gösteriyorum.

Şu an yaşadığımız şehirden yalnızca bavullarımızla ayrılmak ve İzmir’deki yeni evimizin çatal kaşığından perdesine kadar tüm gerekli eşyasını sıfırdan almak istiyoruz. Bu yenilenmenin ilişkimiz için de gerekli olduğu ve evliliğimizde ikinci baharı yaşayacağımızda hemfikir olduğum eşimle daha şimdiden hiç olmadığımız kadar heyecanlıyız.

Eşya seçimimizin alelade olmamasını, hepsinin birbiriyle uyumlu, zevkli ve kaliteli olmasını istediğimiz için, haftalardır mağazaları ve internet sitelerini dolaşıyoruz. Bu koşuşturmalar sırasında çok fazla yorulsak da, sonucun tüm bu harcadığımız zamana değeceğini hayal ediyoruz. Fakat evin tüm eşyalarını son modaya uygun ve birbiriyle uyumlu seçip tamamlamamıza rağmen, en önemli ihtiyaç olan yatağı gözden kaçırmışız.

Bu son eksiğimizi de tamamlamak için mağazaları gezmeye başlamadan önce biraz fikir edinmek adına, internet sitelerini gezmeye başladık. Neyse ki siteler arasında çok fazla boğulmaya gerek kalmadan karşımıza yatsan.com adında harika bir site çıktı.

Yataklar, üretildikleri maddelerin önemi ve yataklarla olan iletişimimizin önemine ilişkin daha önce bilmediğimiz bir sürü bilgiyi edindikten sonra yataklara ve diğer ürünlere bakmaya başladık. Fotoğrafta bile aşırı derecede rahat ve kaliteli görünen yataklardan birini çok da fazla düşünmeden sipariş ettik. Bizim senelerdir yaptığımız hata gibi siz de uykunuzun kalitesini hafife alıyorsanız, hemen şimdi bu hatadan dönerek yatağınızı yenileyip kendinize bir iyilik yapabilirsiniz. Zaten siteye girdiğinizde karşınıza çıkan sayfada 160 x 200 yatağın 5370 liradan 3490 liraya düştüğünü göreceksiniz. Tempur ürünlerinde geçerli kodu almak için ad, soyad ve mailinizi isteyen formu doldurup gönderip bu müthiş indirimden siz de faydalanabilirsiniz.

Herkese kaliteli ve huzurlu uykular diliyorum.

blankETİKETLER